ZÁKLADNÍ INFO


Základní informace pro všechny návštěvníky festivalu.

Začátek festivalu:  12:00

Konec festivalu:     22:00

Prosíme všechny návštěvníky, aby se při opouštění festivalu po 22:00 ztišili a dbali nařízení o nočním klidu. Všichni návštěvníci jsou povinni opustit areál nejpozději do 23:00. Děkujeme za pochopení.

  1. Veškerý nákup u festivalových prodejců je podmíněn zakoupením platné vstupenky. Areál festivalu jako takový je však volně přístupný. Více informací o vstupenkách najdete zde -> VSTUPENKY.
  2. Většina prodejců akceptuje pouze platbu v hotovosti. Mějte jí proto s sebou dostatek, v areálu nikde není bankomat. V případě nouze je bankomat vzdálen zhruba 10min pěšky od zámku.
  3. Sklenice na prosecco, které si zapůjčíte při koupi vstupenky, jsou pro lepší požitek skleněné. Dbejte prosím opatrnosti při manipulaci s nimi, speciálně v travnatých plochách okolí zámku. V případě rozbití sklenice, prosím střepy s maximální důsledností neprodleně odstraňte do umístěných odpadkových košů, aby nedošlo ke zranění některého z návštěvníků.
  4. Vstup s pejsky je tolerován. V areálu se však budou pohybovat také malé děti, takže mějte prosím své pejsky na vodítku. Jestli že se jedná o větší plemena typu pitbull apod. vezměte jim i košík. Pokud dojde na psí bobek, tak ten prosím neprodleně odstraňte do umístěných odpadkových košů.
  5. Piknikové deky si rozhodně vezměte s sebou. Piknik je však povolen pouze v přilehlé zámecké zahradě, případně také ve vzdálenějších klášterních zahradách. Dbejte však prosím udržování čistoty v areálu festivalu i mimo něj v průběhu festivalu a také při jeho opouštění. Odpadkových košů bude v areálu dostatek.
  6. Ve francouzské zahradě je piknik či vstup na trávník přísně zakázán! -> MAPA AREÁLU
  7. Dětský koutek je přístupný zdarma a je primárně určen pro děti v předškolním věku. Je však možné, že se v něm zabaví menší školáci.
  8. Veškerý nepořádek po sobě prosím s ohledem na ostatní návštěvníky a areál zámku Litomyšl (Unesco) uklízejte a umísťujte do košů, kterých bude v areálu dostatek.
  9. COVID-19 opatření jsou následující: Areál je velice rozlehlý a není třeba se zde mačkat! Se zakoupeným jídlem či pitím se můžete volně pohybovat kdekoliv v areálu i mimo něj. Dbejte však prosím minimálních rozestupů 2m od ostatních návštěvníků a nemačkejte se ve frontách u stánků ani nikde jinde. U stanu se vstupenkami bude umístěn stojan s dezinfekcí a bude zde také k zapůjčení dezinfekce a papírové ubrousky pro případné dezinfikování vámi obsazeného stolu.

Děkujeme všem za dodržování těchto základních pokynů s ohledem na ostatní návštěvníky, krásný areál zámku Litomyšl a náš festival. Těšíme se na Vás.ZAVOLEJTE NÁM

+420 607 670 946


Sobota 15. 8. 2020
12:00 – 22:00

Zámek Litomyšl
Jiráskova 133,
570 01 Litomyšl